Opinie klientów

“Od kilku lat korzystam  z uslug firmy.

Jestem bardzo zadowolona.Uslugi sa zawsze wykonane terminowo.

Pan Artur wybiera pasujace w kolarach kwiaty i przesyla zdjecia z wykonanej uslugi.

Polecam goraco  firme na ktorej mozna calkowicie polegac. 

Anna P.”

Wszystkie usługi  sprzątania nagrobków są  wykonywane  na czas, bardz  rzetelnie dokładnie, dziękuję

Jola

Firma wykonuje dla mnie usługę dbania o grób rodzinny na cmentarzu Junikowo w Poznaniu. Współpraca układa się bez zarzutu od pięciu lata.

Edyta”

Ponieważ od paru lat,  korzystam  z usług  firmy  bliscy.eu  , chciałam pięknie podziękować, za opiekę nad grobem bliskiej mi osoby.  Prace wykonywane są  4x w roku  –  bardzo solidnie, w umówionym terminie, a na przesłanych mi zdjęciach, widać, że grób i jego otoczenie są czyste i zadbane.

Jestem bardzo wdzięczna i liczę na dalszą współpracę !

Witam

Od bardzo wielu lat korzystam z usług firmy nikodem2011, która sprząta groby mojej rodziny zarówno na cmentarzu na Junikowie jak i na Górczynie .

Muszę przyznać, że groby zawsze były sprzątnięte bardzo dobrze i na czas.

Nigdy nie było problemu z kontaktem i uzgodnieniem należności za wykonanie usługi. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

Barbara

Opinia.  Polecam wszystkim tym, którym brak czasu oraz zdrowia na systematyczne utrzymanie w czystości nagrobków swoich bliskich. Od kilku lat korzystam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona z jakości ,terminowości oraz ceny. Teresa

Z usług Pana firmy korzystam od paru lat . Prace wykonywane są rzetelnie i bez zastrzeżeń . Po każdym sprzątaniu wykonywane są zdjęcia i przesyłane . Przekazuje Pan informacje o stanie grobu i o propozycjach napraw . Bardzo polecam Pana firmę i na pewno będę w dalszym ciągu korzystał z usług

Roman ze Słupska

Z usług sprzątania nagrobków korzystam od paru lat, usługa wykonywana jest solidnie i terminowo – polecam Marzena

Od kilku lat (3-4 razy w roku) korzystam z pomocy firmy przy utrzymaniu porządku podwójnego grobu na cmentarzu Junikowo w Poznaniu, w Alei Zasłużonych.

Mycie nagrobka i sprzątanie otoczenia grobu, także z okazji Wszystkich Świętych, jest zawsze wykonane starannie, w terminie, potwierdzone zdjęciem, zgodnie z ustaloną ceną usługi.

Polecam firmę na podstawie mojego wielokrotnego korzystania z usług.

Grażyna z Częstochowy.

22.02.2020r.

Od dłuższego czasu /parę lat/firma ta wykonuje usługi czyszczenia, mycia nagrobka moich bliskich.Usługi te wykonywane są rzetelnie, fachowo i solidnie. Dziękuję.     Zbigniew.

Bardzo solidna firma latwa komunikacja  solidne wykonanie  serdecznie polecam.Lidia

d wielu lat, systematycznie korzystam z usług firmy Bilscy jest to firma godna polecenia. Usługa jest  wykonana na najwyższym poziomie, terminowo, zawsze otrzymuję zdjęcia z  wykonanej pracy. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu na 100%.Z wyrazami szacunku Hanna

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Od kilku lat korzystam z opieki nad rodzinnymi grobami na dwóch poznańskich cmentarzach. Zawsze prace są wykonane rzetelnie, terminowo i udokumentowane fotograficznie.

Dziękuję, Krystyna.

Od wielu lat mieszkam w Niemczech. O groby w Poznaniu dbała moja Mama i ja kiedy wpadałam na kilka dni do mojego miasta.Mojej mamie wiek(85) i zdrowie nie pozwalało już na takie prace. Ja też nie tak często mogę przyjeżdżać, jak kiedyś.Byłam w rozterce, jak mogę rozwiązać ten problem.Próbowałam z różnymi osobami. Koszmar!!!Firmę Pana Artura znalazłam przypadkiem w internecie.Z początku byłam sceptyczna.Będzie to działać? Tak na odległość?Zadziałało!!!Firma jest rzetelna. Prace wykonane zawsze sumiennie, w terminie. Kiedy Pan Arkadiusz przysyła zdjęcia, czuję ulgę. Wiem, również już teraz, że kiedy termin prac zostanie zatwierdzony, mogę spać spokojnie.Jak dobrze, że jesteście!!!Serdecznie dziękuję i polecam!Elżbieta z Essen

Korzystam z usług firmy od ponad 8 lat i za każdym razem usługa jest wykonywana terminowo i starannie. Potwierdzenia fotograficzne ułatwiają zaplanowanie ew. wizyty i uzupełnienia dekoracji nagrobków.

Polecam (ale z lekką obawą czy wzrost liczby klientów nie zagrozi terminowości moich zleceń 😉

Jerzy

14 odpowiedzi na Opinie klientów

 1. bliscy.eu pisze:

  Sprzątanie nagrobków – bliscy.eu
  Od kilku lat jesteśmy klientami tej firmy. Pan Artur opiekuje się grobami na cmentarzu Junikowo w Poznaniu. Zawsze na czas i zgodnie z zamówieniem przygotowane są groby naszych najbliższych. Po wykonaniu usługi na mój adres e-mail otrzymuję zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą bliscy.eu i gorąco ją polecamy.
  Barbara z rodziną

 2. Anonim pisze:

  Od wielu lat korzystam z usług Pana Artura.Jestesmy bardzo zadowoleni zawsze usluga wykonana w terminie i na 5.
  Pan Artur opiekuje się grobami na Miłostowie i Lutyckiej w Poznaniu.
  Mieszkam z rodziną za granicą więc jest usługa jest bardzo pomocna udokumentowana zdjęciami.
  Polecam Anita

 3. Anonim pisze:

  Na firmę trafiłam przez czysty przypadek ok. 5 lat temu i nigdy nie żałowałam swojej decyzji. Grobowiec rodzinny ( duży ) istnieje od 1965 r. tak więc po 50 latach trzeba było się nim zająć porządnie bo patrząc z perspektywy czasu, nigdy nie doprowadziłabym go do takiego stanu w jakim jest teraz – i to w dobrym tego słowa znaczeniu !
  Wszystkie formalności zawsze załatwiane przez internet, usługa wyceniona
  dopiero po obejrzeniu nagrobka. Całoroczna opieka nad grobem zawsze przebiega w umówionym terminie, otrzymuję zawsze zdjęcia, zapalone znicze, dookoła grobu zawsze jest odchwaszczone, zagrabione, obcięty żywopłot. A też przy sugestiach dodatkowych prac ( np. usunięcie żywopłotu ) firma sama konsultuje możliwość wykonania tych prac z Biurem Cmentarnym tak więc odpadają nam wszelkie dodatkowe formalności.
  Sprzątanie grobów i nagrobków w tej firmie to pełen profesjonalizm. Polecam ją i będę polecała WSZYSTKIM znajomym ( co już uczyniłam ! ) Usługa 100 % na 100 %.

 4. Anonim pisze:

  Od kilku lat korzystam z uslug firmy,
  Uslugi sa zawsze wykonywane terminowo i rzetelnie.
  Pan Artur wywiazuje ze wszystkich moich dodatkowych zyczen ,za to jestem mu wdzieczny.
  Polecam ta firme. Bardzo solidna firma.
  Janusz z Koloni

 5. Anonim pisze:

  Korzystam z usług firmy od 5 lat jestem bardzo zadowolona, usługa jest zawsze wykonana w terminie I potwierdzona zdjeciem. serdecznie polecam
  Elżbieta M

 6. Anonim pisze:

  Od kilku lat korzystam z pomocy firmy w opiece nad grobami moich bliskich. Jestem bardzo zadowolona z usług, które są wykonywane terminowo i starannie. Nigdy nie miałam żadnych uwag i gorąco polecam firmę p. Artura. Mam nadzieję, że firma będzie nadal przyjazna klientom, czego im i właścicielom firmy życzę!
  Iwona P

 7. Anonim pisze:

  Pełen profesjonalizm firmy Pana Artura, rzetelność i terminowość wykonywanych usług, fotograficzna relacja z wykonanej usługi, bardzo prosty i efektywny kontakt z firmą.
  Korzystam już kolejny rok z usług firmy i jestem bardzo zadowolony.
  Zdzisław

 8. Anonim pisze:

  Bardzo rzetelna i solidna firma. Korzystam z usług od kilku lat.

  Fantastyczny kontakt, przemiła obsługa, która wykona wszelkie niezbędne prace z odpowiednim dla miejsca spokojem i szacunkiem.

  Gorąco polecam a Panu Artura dziękuję, że mogę być spokojna.

  Karolina

 9. Anonim pisze:

  Na Firmę Pana Artura, trafiliśmy zupełnie przypadkiem i to był ten szczęśliwy traf. Firma jest rzetelna, sumienna, dokładnie i terminowo wykonuje przyjęte zlecenia. Jestem bardzo wdzięczna Panu Arturowi, za wykonaną pracę, bo robi to doskonale.
  Gorąco polecam.
  Beata Nowak

 10. bliscy.eu pisze:

  “Firma, którą reprezentuje Pan Artur od wielu lat wykonuje prace sprzątania nagrobków. Usługi wykonywane są bardzo profesjonalnie i solidnie. Serdecznie polecam tę Firmę.
  Violetta”

 11. Anonim pisze:

  Od kilku lat, systematycznie korzystam z usług firmy bilscy.eu Jest to firma godna polecenia. Usługa jest wykonana na najwyższym poziomie, terminowo, zawsze otrzymuję zdjęcia z wykonanej pracy. Jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam
  Ryszard

 12. Anonim pisze:

  Korzystam z usług już kilka lat.
  Dobry kontakt.
  Solidna firma.
  Zawsze wszystko w terminie i dobrze wykonane.

  Elżbieta

 13. Anonim pisze:

  Rzetelnie i w terminie wykonywana praca. Jestesmy bardzo zadowoleni.
  Teresa

 14. Anonim pisze:

  Od kilku lat korzystam z usług tej firmy. Praca wykonywana jest zawsze solidnie, na czas, po jej wykonaniu wysyłana jest dokumentacja fotograficzna.
  Polecam!
  Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.